قوانین سایت وردپرس دیزاینر

قوانین و مقررات
تمامی مشتریان و کاربران ( جدید و قدیم ) موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط وردپرس دیزاینر می‌باشند. این قوانین ممکن است در هر لحظه تغییر کند و کاربر موظف است پایبند به قوانین به‌روز شده باشد.

تمامی مشتریان می‌بایست قبل از ثبت سفارش خود ، این صفحه را مطالعه کنند.‌‌‌
زیرا ثبت سفارش مشتری به منزله مطالعه قوانین و مقررات و تایید آنها می‌باشد.

قوانین عمومی

۱- مشتری می‌بایست برای استعلام قیمت از طریق صفحه تماس با ما برای ارتباط با وردپرس دیزاینر استفاده کند.
۲- مشتری می‌تواند هزینه سفارشات را در ۲ مرحله برای  وردپرس دیزاینر واریز کند. ( واریز ۷۰ درصد هزینه قبل از شروع سفارش و ۳۰ درصد باقیمانده پس از پایان سفارش )
واریز ۷۰ درصد هزینه سفارش برای شروع سفارش ضروری است.

۳- مشتری می‌بایست قبل از ارسال سفارش درباره سیستم مدیریت محتوی سایت خود اطلاعات کافی کسب کرده و کار با آن را یاد بگیرد. ( وردپرس دیزاینر هیچ تعهدی پیرامون ارسال مطلب در سایت مشتری ، آموزش کار با سیستم مدیریت محتوی سایت و یا دیگر موارد مشابه را ندارد و آن را به هیچ وجه نمی‌پذیرد. )
۴-  وردپرس دیزاینر موظف تا یک هفته تمام مشکلات قالب را حل کند و هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکل سیستم مدیریت محتوا ( وردپرس ) ندارد .
۵-  برداشتن کپی رایت انتهای سایت ممنوع میباشد و در صورت برداشتن آن , مشتری میبایست ۲۰ درصد هزینه ی کلی پرداخت شده را بعنوان جریمه بپردازد.

۶- فایل لایه باز قالب طراحی شده به مشتری ارسال نمیشود تنها قالب نهایی ( وردپرس ) ارسال خواهد شد برای دریافت فایل لایه باز مشتری میبایست ۲۰ الی ۶۰ درصد هزینه کلی پرداخت شده رو بپردازد  . ( درصد نهایی  فایل لایه باز قالب توسط وردپرس دیزاینر گفته خواهد شد ، و این هزینه مخصوص طراح قالب هست و وردپرس دیزاینر هیچ سودی از دریافت هزینه لایه باز نخواهد داشت )

ویرایش شده در :

دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

با تشکر

وردپرس دیزاینر